Halı Nasıl Yıkanır

Halı Nasıl Yıkanır ?

Öncelikle hementemiz.com un kuruluş amacı olan kullanıcılarının Türkiye deki en temiz firmaları bulmasıdır. Zaten logomuzda bu ibare yer almaktadır. Yani amacımıza ters bir makale yazıp sizleri evde halı yıkama uygulamalarından bahsetmeyeceğiz. Çünkü ilk olarak biz sizin sağlığınızı önemsiyoruz. Yerde saatlerce halı yıkayıp belinizi incilteceksiniz.:) İkinci sebep ise dünyamız zaten bir kuraklık problemi ile karşı karşı iken saatlerce su akıtmanın bir anlamı yok.Son sebep ise profesyonel bir temizliğin evde basit yöntemler ile olamayacağındandır. 

Profesyonel halı temizliğinden bahsetmişken halı yıkama firmalarından da bahsedelim. Bir halı yıkama fabrikası öncelikle halılarınızı ücretsiz bir şekilde evinizden alır. Fabrikada ilk kontrol aşamasından geçirilerek tozundan arındırırlar. Toz dan arınan halılarınız Otomatik Halı Yıkama makineleri ile 4 fırça 8 fırça 12 fırça veya daha fazla fırçalama sistemi olan makineler ile yıkanmaktadır. Yıkanan bir halı, halı sıkma makinesi ile ıslaklğının %90 gibi bir kısmından arınır. Halı üzerinde kalan nem bazı fabrikalarda kapalı kurutma odalarında veya kapalı ortamda kurutulur. Kuruyan halı paketleme aşamasından önce toz alma makinelerinden veya son kontrol masasından geçirilerek poşetlenir. Halınız tertemiz olmuş şekilde tekrar adresinize ücretsiz servis ile gönderilmektedir. 

Şimdi soruyorum size. Bu bahsettiğimiz halı yıkama makinelerinin veya teçhizatlarının güncel değeri ortalama minimum 100 bin tl max. 500 bin tl iken siz evinizde yıkadığınız halılda bu şekilde bir temizlik görebilecekmisiniz;? Onun için hem sağlığınızı hemde vaktinizi boşa harmacamayıp halı yıkama firmalarından hizmet alabilirsiniz. 

Size En yakın Halı Yıkama Firması

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Her hakkı saklıdır www.hementemiz.com @2020

Iyzico