Altınoluk İda Halı Yıkama

Altınoluk Edremit, Balıkesir
Cep Onaylı
Online
ELMAS
İş Alanları

Halı Yıkama

Altınoluk Bölgelerine Halı Yıkama Başta Olmak Üzere; Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Çekyat Yıkama, Battaniye Yıkama, Perde Yıkama Gibi Hizmetleri De Vermektedir.

Altınoluk İda Halı Yıkama Hakkında

İda Halı Yıkama Fabrikası 2010 yılında Edremit'te kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar her anında kaliteli hizmeti hedefleyen firmamız ilk yıllarında Edremit bölgesine hizmet verirken sonraki senelerde Akçay, Havran, Burhaniye, Güre ve Altınoluk bölgelerine halı yıkama başta olmak üzere; koltuk yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama gibi hizmetleri de vermektedir. 

Fabrikamız da otomatik makineler ile halı yıkama işlemi yapılır ve kapalı ortamda toza ve güneşe maruz kalmadan kurutulma işlemi yapılır. Fabrikamızda halı yıkama, yorgan yıkama, toz alma ve hav alma makineleri bulunmakta ve bu konuda Körfez'in nadir halı yıkama fabrikası olarak sizlere hizmet vermektedir. Toplamda 4 adet servis aracı olan firmamız da halılar ücretsiz bir şekilde evinizden alınmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan İda Halı Yıkama da halı veya diğer ürünlerin tesliminden 3 gün içerisinde içinize sinmeyen bir durum söz konusu ise herhangi bir ek ödeme vermeksizin tekrar yıkama hizmeti vermekteyiz. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
WhatsApp Destek

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Her hakkı saklıdır www.hementemiz.com @2020

Iyzico